איך לצאת ממשבר הקורונה חזקים מתמיד?

אסם-נסטלה פרופשיונל מציעה ללקוחותיה הכשרה לפיתוח ממשקים דיגיטליים ועסקיים במציאות המשתנה

 

אסם נסטלה פרופשיונל בשיתוף גלובסקול מציעים סדרת מפגשי אונליין לבעלי עסקים מתחום המזון והמסעדנות, שתסייע להתמודד עם תנאי השוק המשתנים, תספק ארגז כלים מקצועי ותסייע בהכוונה עסקית ליציאה מהמשבר.

 

משבר הקורונה העולמי הנחית מכה קשה על עסקי המזון בשוק המוסדי. הפעילות בשוק נעצרה כמעט לחלוטין: מלונות, מסעדות ובתי הקפה עומדים בפני בעיה, שאינה זמנית וקצרת טווח ובנוסף, קייטרינג ושירותי הסעדה שבים לשגרה איטית. המציאות החדשה חייבה את בעלי העסקים לעשות שינוי מהותי תוך שמירה על איכות, היגיינה והתאמות למצב החדש. כך למשל, פלטפורמה דיגיטלית עבור מסעדות ובתי קפה תהפוך להכרחית כמו גם תפעול מערך שליחויות.

 

אסם נסטלה פרופשיונל בשיתוף גלובסקול, מציעים סדרת מפגשי אונליין לבעלי עסקים מתחום המזון והמסעדנות, שיעניקו כלים להתמודדות עם המציאות המשתנה. המהלך ייצא לדרך במסגרת קמפיין בגלובס תחת הכותרת "תמיד פתוחים בשבילך" של נסטלה העולמית אשר מסייעת בפתרונות יצירתיים ללקוחותיה בימים אלה.

 

הקורס יועבר באונליין באמצעות אפליקציית זום ויחל ב-10 במאי 2020. כמו כן, הקורס יכלול שמונה מפגשים שיועברו על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה וכל מפגש יעסוק בנושא ייחודי. כגון, ניהול נכסים דיגיטליים בעסקים ויצירת תוכן אטרקטיבי, הקמת פלטפורמות E-commerce , היבטים פיננסים ומודלים תפעולים בזמן משבר, חווית לקוח, מיתוג ושילוב היבטים של בטיחות מזון בניהול העסקי. לקוחות אסם-נסטלה פרופשיונל זכאים לקבל את סדרת המפגשים ללא עלות, ולקוחות שאינם לקוחות החברה יוכלו להצטרף בעלות של 1,600 ₪ לכלל הסדרה.

 

לדברי חגית אדלר, מנכ"לית אסם-נסטלה פרופשיונל: "זיהינו את הצורך של השותפים שלנו אשר נפגעו בעקבות משבר הקורונה, וניסינו לחשוב על דרך משמעותית שתוכל לסייע להם להתמודד במציאות המשתנה וביום שלאחר המשבר. סדרת המפגשים מתבססת על חזון נסטלה פרופשיונל העולמית: 'תמיד פתוחים בשבילך' ומדגיש את המחויבות שלנו כלפי השותפים גם ברגעים קשים. אנו סבורים כי סדרת המפגשים תסייע לעסקים להתרומם מחדש ברגע הפתיחה המחודשת, תוך יישום שינויים רלוונטיים למצב הקיים."

 

 

 

השאר תגובה